Inici · Sobre el CDEI · el CDEI · Equip CDEI

Equip Humà

Quina experiència ens avala?  

L’equip de professionals del CDEI-UPC el formen enginyers industrials amb una llarga experiència i coneixement en el disseny d’equipaments industrials, la recerca i la formació com a experts del sector.

 

Equip Humà

 

Direcció:
Jordi Martínez i Miralles
Tel: 93.401.08.34
martinez@cdei.upc.edu

 

Sotsdirecció:
Carles Domènech Mestres
Tel: 93.401.08.28
domenech@cdei.upc.edu

 

Caps de projecte:
Carles Domènech Mestres
Tel: 93.401.08.28
domenech@cdei.upc.edu
 
Huáscar Paz Bernales
Tel: 93.401.08.29
paz@cdei.upc.edu
 
Elena Blanco Romero
Tel: 93.401.08.27
blanco@cdei.upc.edu
 
Andreu Presas Renom
Tel: 93.401.74.55
andreu@cdei.upc.edu
 
Enginyers de projecte:
Adrián Gavilán
Tel: 93.401.08.27
gavilan@cdei.upc.edu
 
Albert de la Fuente
Tel: 93.401.08.28
de.la.fuente@cdei.upc.edu
 
Àrea de recerca:
Dra. Irene Buj
Tel: 93.401.08.31
irene.buj@upc.edu
 
Dr. Jordi Ramón Martínez
Tel: 93.401.08.31
martinez@cdei.upc.edu
 
Dra.Laia Ferrer
Tel: 93.401.08.31
laia.ferrer@upc.edu
 
Gregorio Ridaura
Tel: 93.401.08.30
ridaura@cdei.upc.edu
 
 

Centre de Disseny d'Equips Industrials · 2011